Üyelerimizin, müşterilerimizin www.hediyehikayesi.com internet sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Yusuf Gözağaç ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Yusuf Gözağaç tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin internet sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerinYusuf Gözağaç tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kart temini uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Yusuf Gözağaç ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; sitemizden reklam, banner, içerik görme veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Yusuf Gözağaç sorumlu değildir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda sitemizde belirtilen iletişim yolları ile müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

GENEL İLKELER

Yusuf Gözağaç üyelik programından dolayı gerek Yusuf Gözağaç Perakende Satış Mağazaları’ndan gerekse www.hediyehikayesi.com Online Satış Mağazası üzerinden yaptığınız alışverişler sonucu kazandığınız puanlar www.hediyehikayesi.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanılamaz.

www.hediyehikayesi.com üzerinden satın alınan ürünlerYusuf Gözağaç Perakende Satış Mağazalarına iade edilebilir.

Alışverişi gerçekleştirenin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ya da niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan bir ürün söz konusu olduğunda ve genel olarak ürün kullanıldığında ya da kullanılmamış olsa dahi alıcı cayma hakkını kullanamaz.

Çanta iadelerinde ürün üzerindeki ambalaj etiketi çıkarıldığı, yırtıldığı veya hasar gördüğü durumlarda ürün iade alınmaz.

Kullanılmış ürünler iade alınmaz.

İade edilecek ürünler için fatura ibrazı zorunludur.

www.hediyehikayesi.com üzerinden satın alınan ürünler için ödeme; kredi kartıyla veya Banka Hesap Bilgilerimiz sayfasından edinilebilecek Banka Hesaplarımıza Havale/EFT yoluyla veya anlaşmalı taşımacılık şirketleri tarafından Kapıda Ödeme yoluyla yapılabilir.

www.hediyehikayesi.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.